+370 6 85 81 448 info@baldaigamyba.lt

Kas Mes esame

Nestandartinių korpusinių baldų gamyba ir projektavimas.

Pagaminsime Jums virtuvės baldus;  spintas:  su stumdomomis durimis arba su varstomomis durimis ar spintas dokumentams ar knygoms, drabužines, pertvaras; stalus: rašomuosius, kompiuterio, biurui, darbo kambariui, kampinius, stalčių blokus; spinteles, sekcijas, indaujas, mini sekcijas, bufetus, komodas, lentynas; vonios kambario baldus; prieškambario baldus ir kitus Jūsų namuose reikalingus baldus.

Spalvas galima rinktis iš kelių palečių po kelis šimtus spalvų, naudojamos furnitūros pasirinkimas taip pat yra labai platus.

Atvyksime pas Jus į namus, pamatuosime vietą, suprojektuosime baldą, išklausysime Jūsų pageidavimų, patarsime kaip praktiškiau, funkcionaliau, pagaminsime per sutartą laiką, atvešime ir sumontuosime. Garantuojame atliktų darbų kokybę.

Dirbame Kauno ir Jonavos miestuose, rajonuose ir jų apylinkėse.

Laukiame Jūsų užsakymu,

kreiptis telefonu 86 85 81 448

Mūsų el.paštas info@baldaigamyba.lt

Kaip viskas prasidėjo

Baldų gamyboje nesame naujokai. Galime sakyti, jog esame tikri senbuviai. Viskas prasidėjo jau prieš dvidešimt metų. Kuomet gamybos vadovas ėmė gaminti baldus savo garažėlyje. Vėliau su partneriu buvo įkurta savo laiku buvusi viena didžiausių Kauno baldų įmonių UAB “Musonas”, kurioje dirbdavo virš 50 darbuotojų. Prieš kelis metus nuo šios įmonės atsiskyrė gamybos vadovas. Buvo imtasi gaminti tik nestandartinius korpusinius baldus, nes pastebėta, kad žmonėms vis daugiau reikia kokybiškų baldų, tenkinančių individualius jų poreikius.

Šiuo metu orientuojamąsi tik į kokybiškų baldų gamybą už konkurencingą kainą. Kuo pranašesni už kitus esame:

1) Gaminame kokybiškai, nes dirbame tik su geromis staklėmis.

2) Dirba tik itin patyrę baldų specialistai, kurie žino, kaip reikia gaminti.

3) Neturime didelių parduotuvių ar biurų, kaip kiti gamintojai, tad kainos ir aukštos kokybės prasme, esame sunkiai pavejami kitiems gamintojams.

Skaitiklis.lt - nemokama lankomumo statistika